RealDoll

 

RealDoll

RealDoll, California,San Marcos'taki Abyss Creations, LLC tarafından üretilen ve dünya çapında satılan gerçek boyutlu bir seks bebeği (aynı zamanda bir manken olarak kabul edilir). Çelik contalı ve silikon etli, poz verilebilir bir PVC iskelete sahiptir.

{tocify} $title={İçindekiler}

Ayrıntılar ve tarih

RealDolls, insan kadın ve erkek bedenlerinin görünümünü, dokusunu ve ağırlığını yeniden yaratmak için tasarlanmıştır. Birincil işlevi, seks partneri olarak hizmet etmektir. Bu aktiviteye, onları farklı türden kıyafetlerle giydirmek, peruk veya makyajı değiştirmek ve hatta elektrikli battaniye veya banyo kullanarak vücut ısısını ayarlamak gibi bazı hazırlıklar eşlik edebilir.

İlk prototipler bir iç iskelete sahip katı lateksten yapıldı, ancak dış malzemenin yapısı daha sonra silikona geçti. Haziran 2009'da Abyss Creations, kalay kürlemeli silikondan platin silikona geçti ve bu da bebeklerde daha eski RealDoll'lere göre yırtılmaya ve sıkıştırma izlerine daha az eğilimli hale geldi.

Kadın Real Doll ürününün şu anki enkarnasyonu 1996'da tanıtıldı. 2003 yılında Abyss, herhangi bir yüzün herkesle değiştirilebilmesini sağlayan "Face-X" sistemini tanıttı. Daha sonra, sahibi tarafından tek bir oyuncak bebeğe birden fazla yüz eklenebilir. 2011 yılı itibari ile ilk ürün grubunda dokuz kadın bedeni ve 16 kadın yüzü bulunmaktadır. 2009 yılında, ağız ve vajina için çıkarılabilir uçlar ve Velcro yerine mıknatıslarla bağlanan yüzler içeren RealDoll 2 tanıtıldı. Çizgi, iki kadın bedeni ve üç kadın yüzü ile başladı ve 2013 itibarıyla on yüz ve üç kadın bedeni sunuyor. Başka bir kadın bedeni ise gelişme aşamasındadır.

İlk erkek Gerçek Bebek Charlie, 2008'de emekli oldu ve yerine iki vücut tipi ve üç kafa tipi geldi. Transseksüel bebekler de şirketten satın alınabilir, ancak bunların özel olarak sipariş edilmesi gerekir. Abyss ayrıca diğer tekliflerin yanı sıra kadın gövde ürünleri ve dildolar gibi silikon oyuncaklar da satmaktadır.

Şirket bir süredir robotik kalça aktüatörleri, parmak iskeletleri (normal tel parmak armatürleri yerine) ve bilgisayar kontrollü konuşma geri bildirimi gibi özelleştirmeler de sundu, ancak bu pahalı seçenekler artık mevcut değil.

Popüler kültürde

  • Family Guy'ın "Boopa-dee Bappa-dee" bölümünde, Griffinler Amerika Birleşik Devletleri'ne yeniden girmek için RealDolls olarak poz veriyor. Ek olarak "Take a Letter" bölümünde Cleveland, postanedeki büyük boş bir deponun RealDolls popüler bir postayla sipariş ürünü olduğunda yakın bir geleceğe hazırlandığını ortaya koyuyor.
  • Ana akım film Lars and the Real Girl'de ikinci ana karakter olarak bir RealDoll yer alıyor.
  • Cazibe ve yüksek moda fotoğrafçısı Helmut Newton, RealDolls'u fotoğrafladı. Otobiyografisinde bir örnek bulunabilir. Playboy dergisinin hesabına göre, çok tuhaf olduğunu düşünerek Newton'un Real Doll fotoğraf çekimini yayınlamayı reddettiği bildirildi.
  • Başrolünde Desmond Harrington'ın oynadığı Love Object adlı bir film, yalnız bir adamın düşündüğünden daha gerçek olabilecek bir RealDoll satın almasıyla ilgili 2003 yılında gösterime girdi.
  • Nick Holt'un North One Television için yayınlanan Guys and Dolls televizyon belgeseli (BBC America'da yayınlanmak üzere "Love Me, Love My Doll" yeniden adlandırıldı) Real Dolls ile yaşayan dört adamın hayatını konu alıyor.
  • Birkaç yaşam tarzı dergisi, RealDolls sahibi insanlara odaklanan raporlara yer verdi.
  • Dave Hockey'nin Tüm Dolled Up belgeseli
  • RealDolls, Amerikalı rock grubu Slothrust'un "Crockpot" şarkısının sözlerinde bahsediliyor.

Ayrıca bakınız


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski